Jesteś tutaj:   

Przetargi

Wykaz nieruchomości do sprzedaży w trybie przetargu ustnego ograniczonego - działka nr 5023

Burmistrz Miasta Wągrowca

Informuje, że na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Wągrowcu ul. Kościuszki 15a (I piętro obok pokoju nr 104) od dnia 07 stycznia br. na okres 21 dni wywieszony został wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w trybie przetargu ustnego ograniczonego do właścicieli przyległych, obejmujący działkę o nr 5023  przy ul. 11 Listopada.

 

Pobierz wykaz

Wykaz nieruchomości do sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonego - działka nr 5351/29

Burmistrz Miasta Wągrowca

Informuje, że na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Wągrowcu ul. Kościuszki 15a (I piętro obok pokoju nr 104) od dnia 07 stycznia br. na okres 21 dni wywieszony został wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w trybie przetargu ustnego ograniczonego do właścicieli przyległych, obejmujący działkę o nr 5351/29  przy ul. Skockiej.

 

Pobierz wykaz

Wykaz nieruchomości do sprzedaży w trybie przetargu ustnego ograniczonego - działka nr 2406

 

Burmistrz Miasta Wągrowca

Informuje, że na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Wągrowcu ul. Kościuszki 15a (I piętro obok pokoju nr 104) od dnia 07 stycznia br. na okres 21 dni wywieszony został wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w trybie przetargu ustnego ograniczonego do właścicieli przyległych, obejmujący działkę o nr 2406 ? przy ul. Opackiej.

 

Pobierz wykaz