Dzisiaj jest piątek, 21 lutego 2020r. Imienieny Eleonory i Feliksa
Porozmawiajmy o zagranicznym biznesie

Porozmawiajmy o zagranicznym biznesie

W imieniu Zarządów Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju sp. z o.o., Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. oraz Funduszu Rozwoju i Promocji Województwa Wielkopolskiego S.A., serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach biznesowych w stolicach subregionów.

Najbliższe już 27 września w Kaliszu – Calisia One przy ulicy Chopina 9.

To rozszerzona formuła konferencji organizowanych w Poznaniu cieszących się dużym zainteresowaniem przedsiębiorców. Z jednej strony zebrane zostaną najważniejsze informacje z wcześniejszych wydarzeń, również te dotyczące różnic kulturowych, które często warunkują udany biznes, z drugiej strony celem jest pokazanie szerokiego spektrum możliwości jakie dają oferty poszczególnych spółek samorządowych. Będzie więc mowa o niskooprocentowanych pożyczkach, w tym „jeremie2”, środkach unijnych na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej, poręczeniach i gwarancjach.

Zostanie stworzona specjalna strefa B2B do indywidualnych rozmów.

Ważnym punktem programu będzie wykład na temat skutecznego wejścia na rynki zagraniczne wygłoszony przez gościa specjalnego. O perspektywach na rynkach azjatyckich opowie w Kaliszu Pan Maciej Gaca, Dyrektor Generalny Biura Polskiego w Tajpej, wcześniej Radca w Ambasadzie RP w Pekinie, autor kilkunastu publikacji naukowych dotyczących kultur, języków i polityki Azji Wschodniej. W wydarzeniu wezmą również udział przedstawiciele Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.

Uprzejmie prosimy o przesyłanie zgłoszeń z dopiskiem "Kalisz" w terminie do 26 września na adres: promocja@wfr.org.pl, 61 671 72 13.

- Zaproszenie

- Agenda