logo
logo bip

Informacja dla Mężów Zaufania

Informacja

 

Obwodowe Komisje Wyborcze

 

w dniu 12 lipca 2020 r. rozpoczyna pracę o godz. 6:00

 

Czas otwarcia lokali wyborczych

7:00 - 21:00

Informacja o sposobie głosowania w II turze

Informacja o sposobie głosowania w II turze - PDF

Obwieszczenie Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 30 czerwca 2020 r.

Obwieszczenie Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 30 czerwca 2020 r. - PDF

Informacja w sprawie dopisania się do Spisu Wyborców na II turę Wyborów Prezydenckich

Ważne!  Jeśli dopisałeś się już do spisu wyborców w wyborach Prezydenta RP w innej gminie (np. przed pierwszą turą), a następnie zmieniłeś miejsce pobytu, to nie możesz dopisać się do spisu w gminie Kórnik. W takim przypadku możesz zagłosować na podstawie zaświadczenia pobranego z gminy w której dopisałeś się do spisu. Natomiast jeśli wcześniej nie dopisywałeś się do spisu, a będziesz w dniu ponownego głosowania w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - 12 lipca 2020 r. - w gminie Kórnik i chciałbyś tutaj zagłosować - dopisz się do spisu wyborców.

Jeśli będziesz w dniu ponownego głosowania w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - 12 lipca 2020 r. - w Gminie Kórnik i chciałbyś tutaj zagłosować - dopisz się do spisu wyborców.

Jeśli dopisałeś się do spisu w gminie Kórnik przed pierwszą turą i nadal chcesz tu głosować w drugie turze, to nie musisz ponownie się dopisywać (jesteś już dopisany). 

Czas na złożenie wniosku masz do dnia 7 lipca.

Wniosek możesz złożyć również na piśmie - w tym przypadku musisz doręczyć go do Urzędu w oryginale (osobiście, przez osobę trzecią, pocztą). Wniosek musi zawierać następujące dane: imię i nazwisko, imię ojca, datę urodzenia, nr PESEL, miejsce zamieszkania oraz adres czasowego przebywania w gminie Kórnik - wniosek znajduje się na stronie internetowej BIP.

Niedopuszczalne jest doręczenie wniosku w formie kserokopii lub skanu za pośrednictwem faksu albo zwykłej poczty e-mail.

Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych na obszarze właściwości

Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych  na obszarze właściwości - PDF

Postanowienie nr 120/2020 Komisarza Wyborczego w Poznaniu I z dnia 15 czerwca 2020 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020 r.

Postanowienie nr 120/2020 Komisarza Wyborczego w Poznaniu I z dnia 15 czerwca 2020 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020 r. - PDF

Wytyczne dla obwodowych komisji wyborczych dotyczące zadań i trybu przygotowania oraz przeprowadzenia głosowania w obwodach głosowania utworzonych w kraju w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020 r.

Wytyczne dla obwodowych komisji wyborczych dotyczące zadań i trybu przygotowania oraz przeprowadzenia głosowania w obwodach głosowania utworzonych w kraju w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej  zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020 r. - PDF

Informacja o sposobie głosowania oraz warunkach ważności głosu w Wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Informacja o sposobie głosowania oraz warunkach ważności głosu w Wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej  Polskiej - PDF

Obwieszczenie Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 12 czerwca 2020 r. o kandydatach na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w wyborach zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020 r.

Obwieszczenie Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 12 czerwca 2020 r. o kandydatach na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w wyborach zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020 r. - PDF

Informacja Komisarza Wyborczego w Poznaniu I z dnia 12 czerwca 2020 r.

Informacja Komisarza Wyborczego w Poznaniu I z dnia 12 czerwca 2020 r. - PDF

Informacja Komisarza Wyborczego w Poznaniu I z dnia 10 czerwca 2020 r.

gm. Kórnik

INFORMACJA
KOMISARZA WYBORCZEGO
W POZNANIU I

z dnia 10 czerwca 2020 r.

Na podstawie art. 16 § 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2019 r. poz. 684 i 1504 oraz z 2020 r. poz. 568)  w związku z art. 2 ust. 1 i art. 3 ust. 1 pkt 1 i ust. 2 ustawy z dnia 2 czerwca 2020 r. o szczególnych zasadach organizacji wyborów powszechnych na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych w 2020 r. z możliwością głosowania korespondencyjnego (Dz. U. poz. 979) Komisarz Wyborczy w Poznaniu I przekazuje informację o numerach oraz granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych oraz możliwości głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020 r.:

Nr obwodu głosowania

Granice obwodu głosowania

Siedziba obwodowej komisji wyborczej

1

Kórnik ulice: Adama Asnyka, Aleksandra Fredry, Błonie, Krótka, Bolesława Leśmiana, Leśna, Adama Mickiewicza, Poprzeczna, Poznańska, Mikołaja Reja, Juliusza Słowackiego, Stodolna, Stanisława Woźniaka

Zespół Szkół w Kórniku, ul. Poznańska 2, 62-035 Kórnik

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych 

2

Kórnik ulice: prof. Stanisława Bodniaka, Czereśniowa, Dworcowa, Działyńskich, Hugo Kołłątaja, Juliana Tuwima, Osiedle Ignacego Krasickiego, Patriotów, Teofili Potulickiej, Strzelecka, Stanisława Staszica, Wiatraczna, Antoniego Wróblewskiego, Stanisława Wyspiańskiego, Władysława Zamoyskiego, Zaułek

Szkoła Podstawowa nr 1 w Kórniku, ul. Dworcowa 11, 62-035 Kórnik 

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych 

3

Kórnik ulice: 20 Października, Aleja Flensa, Bolesława Smoczyńskiego, Bóźnicza, Edwarda Pohla, Harcerska, Jana Kantego, Kolegiacka, Ks. Tadeusza Jabłońskiego, Kuśnierska, Młyńska, Modrzewiowa, Osiedle Stefana Białoboka, Parkowa, Plac Browarowy, Plac Niepodległości, Plac Powstańców Wlkp. , Pocztowa, Prowent, Stefana Weymana, Szkolna, Szarych Szeregów, Średzka, Św. Floriana, Wiklinowa, Wodna, Wojska Polskiego, Zamkowa, Zygmunta Celichowskiego, Prof. Zbigniewa Steckiego.

Zespół Szkół w Kórniku, Poznańska 2, 62-035 Kórnik 

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych 

4

Kórnik ulice: Akacjowa, Armii Krajowej, Biernacka, Błażejewska, Brzozowa, Bukowa, Cmentarna, Czołowska, Dębowa, Dojazd, Droga Kalejska, Hipolita Trąmpczyńskiego, Jagodowa, Jeziorna, Jakuba Krauthofera, Ks. Pawła Steinmetza, Julii Molińskiej-Woykowskiej, Jodłowa, Jana Wójkiewicza, Kalinowa, Kasztelana Jarosta, Kazimierza Fludry, Księdza Szczepana Janasika, Ks. Romualda Żurowskiego, Kanałowa, Konarska, Kościelna, Lipowa, Lisia, Ładna, Melchiora Grześkowiaka, Michała Wieruszowskiego, Piaskowa, Piękna, Plac Jesionowy, Plenerowa, Radosna, Rynek, Sarnia, Szeroka, Sosnowa, Stanisława Michałowskiego, Stanisława Mikołajczyka, Śremska, Świerkowa, Topolowa, Wojciecha Droździka, Widokowa, Wierzbowa, Wrzosowa, Wincentego Witosa, Zwierzyniecka, Żwirowa

Szkoła Podstawowa nr 2 w Kórniku, ul. Armii Krajowej 11, 62-035 Kórnik

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

5

Sołectwa: Konarskie, Radzewo (obejmuje wsie: Radzewo, Dworzyska), Czołowo, Czmoniec (obejmuje wsie: Czmoniec, Trzykolne Młyny), Czmoń

Szkoła Podstawowa w Radzewie, Radzewo ul. Dworzyskowa 3, 62-035 Kórnik

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

6

Sołectwa: Biernatki, Błażejewko, Błażejewo, Dębiec, Prusinowo

Szkoła Podstawowa nr 2 w Kórniku, ul. Armii Krajowej 11, 62-035 Kórnik 

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

7

Sołectwa: Mościenica, Skrzynki, Sołectwo: Borówiec obwód obejmuje ulice: Brzoskwiniowa, Czereśniowa, Dębowa, Dojazd, Drapałka, Gruntowa, Gruszkowa, Kempingowa, Klonowa, Kręta, Kwitnąca, Leśna, Letnia, Ładna, Łąkowa, Malinowa, Mała Rekreacyjna, Morelowa, Na Górce, Na Skarpie, Na Uboczu, Nad Jeziorem, Ogrodowa, Okrężna, Osiedle Pisakowe, Osiedle Zielona Polana, Polna, Poznańska, Prosta, Przy Krzyżu, Rekreacyjna, Skryta, Szkolna, Śliwkowa, Urocza, Uroczysko, Warzywna, Widokowa, Wiśniowa, Wiosenna, Zacisze, Zakątek, Zakole, Zaułek, Zielona, Zielona Dolina, Zimowa, Źródlana.

Budynek przy ul. Szkolnej 2 w Borówcu, Borówiec ul. Szkolna 2, 62-023 Gądki 

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych 

8

Sołectwa: Kromolice, Pierzchno (obejmuje wsie: Pierzchno, Celestynowo), Szczodrzykowo

Szkoła Podstawowa w Szczodrzykowie, Szczodrzykowo ul. Ogrodowa 21, 62-035 Kórnik 

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

9

Sołectwa: Dziećmierowo, Runowo

Szkoła Podstawowa w Szczodrzykowie, Szczodrzykowo ul. Ogrodowa 21, 62-035 Kórnik

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

10

Sołectwa: Robakowo-osiedle, Robakowo-wieś

Szkoła Podstawowa w Robakowie, Robakowo ul. Szkolna 3, 62-023 Gądki

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

11

Sołectwa: Dachowa, Gądki, Żerniki (obejmuje wie: Żerniki, Jaryszki)

Szkoła Podstawowa w Robakowie, Robakowo ul. Szkolna 3, 62-023 Gądki

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

12

Sołectwo Borówiec Nowy, obejmuje ulice: Borowa, Borowikowa, Borówkowa, Buczynowa, Bukowa, Deszczowa, Fiołkowa, Główna, Graniczna, Grzybobranie, Jagodowa, Jesionowa, Jeżynowa, Jęczmienna, Karmelowa, Kozakowa, Kurkowa, Labirynt Wodny, Leśna Polana, Lisa Witalisa, Maślakowa, Nad Potokiem, Pod Borem, Pod Lasem, Podgrzybkowa, Poprzeczna, Poziomkowa, Prawdziwkowa, Różana, Rydzowa, Skwer Brzozowy, Skwer Topolowy, Słowikowa, Sosnowa, Spółdzielcza, Strumykowa, Świerkowa, Teofila Wolniewicza, Wierzbina, Wrzosowa, Zapomniana, Żurawinowa

Budynek przy ul. Szkolnej 2 w Borówcu, Borówiec ul. Szkolna 2, 62-023 Gądki

13

Kamionki ulice: Agatowa, Bazaltowa, Brylantowa, Chabrowa, Cynamonowa, Diamentowa, Dzikiej Róży, Granitowa, Kamienna, Kartingowa, Krokusowa, Krzemienna, Kwiatowa, Laskowa, Leśne Zacisze, Leśny Zakątek, Lotnicza, Makowa, Malwowa, Mieczewska, Modelarzy, Opalowa, Porannej Rosy, Powietrzna, Promienna, Rogalińska, Rolna, Rubinowa, Rumiankowa, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Szafirowa, Szmaragdowa, Szybowników, Świt, Topazowa, Waniliowa, Wiklinowa, Wodna, Zielna.

Szkoła Podstawowa w Kamionkach, Kamionki ul. Mieczewska 36, 62-023 Gądki 

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

14

Sołectwo: Koninko (obejmuje wsie: Koninko, Świątniczki), Szczytniki

Świetlica w Szczytnikach, Szczytniki ul. Wspólna 18, 62-023 Gądki 

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych 

15

Kamionki ulice: Akacjowa, Biała, Brzozowa, Bukowa, Bułankowa, Cedrowa, Dębowa, Dolna, Dożynkowa, Górna, Grabowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jęczmienna, Jodłowa, Kalinowa, Kasztanowa, Klonowa, Konwaliowa, Leśna, Liliowa, Lipowa, Lisia, Łąkowa, Magnoliowa, Modrzewiowa, Mostowa, Murarska, Na Skaju Lasu, Nad Kople, Nowa, Olchowa, Orkiszowa, Orzechowa, Osiedle Azaliowe, Osiedle Kresowe, Piaskowa, Piotrowska, Platanowa, Polna, Poznańska, Przy Łowisku, Pszeniczna, Sielankowa, Sosnowa, Stokrotkowa, Tęczowa, Topolowa, Tulipanowa, Wichrowa, Wierzbowa, Wilcza, Wypoczynkowa, Zacisze, Zbożowa, Żytnia

Szkoła Podstawowa w Kamionkach, Kamionki ul. Mieczewska 36, 62-023 Gądki

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

Głosować korespondencyjnie może każdy wyborca.

Zamiar głosowania korespondencyjnego powinien być zgłoszony przez wyborcę komisarzowi wyborczemu za pośrednictwem urzędu gminy w gminie, w której wyborca ujęty jest w spisie wyborców, najpóźniej do dnia 16 czerwca 2020 r.

Wyborca podlegający w dniu głosowania obowiązkowej kwarantannie, izolacji lub izolacji w warunkach domowych może zgłosić zamiar głosowania korespondencyjnego najpóźniej do dnia 23 czerwca 2020 r. Natomiast wyborca, który rozpocznie podleganie obowiązkowej kwarantannie, izolacji lub izolacji w warunkach domowych po tym terminie, może zgłosić ten zamiar najpóźniej do dnia 26 czerwca 2020 r.

Głosować przez pełnomocnika mogąwyborcy, którzy najpóźniej w dniu głosowania ukończą 60 lat lub posiadający orzeczenie
o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności, w rozumieniu ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, w tym także wyborcy posiadający orzeczenie organu
rentowego o:

1) całkowitej niezdolności do pracy i niezdolności do samodzielnej egzystencji;

2) całkowitej niezdolności do pracy;

3) niezdolności do samodzielnej egzystencji;

4) o zaliczeniu do I grupy inwalidów;

5) o zaliczeniu do II grupy inwalidów;

a także osoby ? stałej albo długotrwałej niezdolności do pracy w gospodarstwie rolnym, którym przysługuje zasiłek pielęgnacyjny.

Wniosek o sporządzenie aktu pełnomocnictwa powinien zostać złożony do Burmistrza Miasta i Gminy Kórnik najpóźniej do dnia 19 czerwca 2020 r.

Głosowanie w lokalach wyborczych odbywać się będzie w dniu 28 czerwca 2020r. od godz. 700 do godz. 2100.

Komisarz Wyborczy

w Poznaniu I

/-/ Krzysztof Józefowicz

 

Komunikat w sprawie zgłaszania kandydatów do Obwodowych Komisji Wyborczych


12 czerwca 2020 roku, w godzinach od 10.00 do 14.30, w Urzędzie Miasta i Gminy Kórnik, pełniony będzie przez Pełnomocnika Wyborczego dyżur, podczas którego można będzie zgłaszać kandydatów do Obwodowych Komisji Wyborczych.

W związku z zamknięciem w tym dniu budynku Urzędu, Pełnomocnicy chcący dokonać zgłoszenia proszeni są o kontakt telefoniczny pod numer tel. 61 897 26 04 lub skorzystanie z domofonu (pod nr 3) znajdującego się przy bocznych drzwiach do Urzędu. 

Wyjaśnienia PKW odnośnie głosowania korespondencyjnego i zgłaszania członków do OKW

 

Wyjaśnienia PKW odnośnie głosowania korespondencyjnego i zgłaszania członków do OKW - PDF

Zgłoszenie zamiaru głosowania korespondencyjnego za granicą w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020 r.

 

Zgłoszenie zamiaru głosowania korespondencyjnego za granicą w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej  zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020 r. - .docx

Zgłoszenie zamiaru głosowania korespondencyjnego w kraju w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020 r.

 

Zgłoszenie zamiaru głosowania korespondencyjnego w kraju w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020 r. - .docx

Wzór zgłoszenia kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w wyborach


Wzór zgłoszenia kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w wyborach - .doc

Informacja o warunkach udziału obywateli polskich w głosowaniu w obwodach głosowania utworzonych w kraju w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020 r.


Informacja o warunkach udziału obywateli polskich w głosowaniu w obwodach głosowania utworzonych w kraju w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020 r. - PDF

Informacja o czynnym i biernym prawie wyborczym w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020 r.


Informacja o czynnym i biernym prawie wyborczym w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020 r. - PDF

Postanowienie Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej Z dnia 3 czerwca 2020 r. W sprawie zarządzenia wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

 

Postanowienie Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej Z dnia 3 czerwca 2020 r. W sprawie zarządzenia wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - PDF

Informacja o uprawnieniach wyborców niepełnosprawnych z dnia 3 czerwca 2020 r


Informacja o uprawnieniach wyborców niepełnosprawnych - PDF

Zgoda na przyjęcie pełnomocnictwa do głosowania w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Zgoda na przyjęcie pełnomocnictwa do głosowania w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - .docx

Wniosek o sporządzenie aktu pełnomocnictwa do głosowania w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

 

Wniosek o sporządzenie aktu pełnomocnictwa do głosowania w wyborach prezydenta rzeczypospolitej polskiej - PDF / .doc

Informacja o możliwości skorzystania przez każdego wyborcę z korespondencyjnego trybu głosowania oraz sposobie realizacji tego prawa w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020 r.


Informacja o możliwości skorzystania przez każdego wyborcę z korespondencyjnego trybu głosowania oraz sposobie realizacji tego prawa w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020 r. - PDF

Ustawa z dnia 2 czerwca 2020 r. o szczególnych zasadach organizacji wyborów powszechnych na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych w 2020 r. z możliwością głosowania korespondencyjnego


Ustawa z dnia 2 czerwca 2020 r. o szczególnych zasadach organizacji wyborów powszechnych na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych w 2020 r. z możliwością głosowania korespondencyjnego - PDF

Komunikat Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 10 maja 2020 r.


Komunikat Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 10 maja 2020 r. - PDF

Komunikat Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 7 maja 2020 roku


Komunikat Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 7 maja 2020 roku - PDF

Komunikat Burmistrza Miasta i Gminy Kórnik w sprawie przekazania Poczcie Polskiej spisu wyborców

Szanowni Mieszkańcy,

W związku z licznymi zapytaniami mieszkańców, czy zostały przekazane spisy wyborców Poczcie Polskiej S.A. informuję, że po dokonanych analizach prawnych podjąłem decyzję o nieprzekazaniu Poczcie Polskiej S.A. spisu wyborców gminy Kórnik.

Stoję na stanowisku, że w tej chwili nie obowiązują przepisy, na mocy których mógłbym przekazać Poczcie Polskiej powierzone mi dane osobowe.

 

Przemysław Pacholski

Burmistrz Miasta i Gminy Kórnik

Postanowienie nr 78/2020 Komisarza Wyborczego w Poznaniu I z dnia 20 kwietnia 2020 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 10 maja 2020 r.

POSTANOWIENIE NR 78/2020

Komisarza Wyborczego w Poznaniu I

z dnia 20 kwietnia 2020 r.

w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych

w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

zarządzonych na dzień 10 maja 2020 r.

 

Na podstawie art. 182 § 1 w związku z art. 181a ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2019 r. poz. 684 i 1504 oraz z 2020 r. poz. 568) Komisarz Wyborczy w Poznaniu I postanawia, co następuje:

§ 1.

W celu przeprowadzenia wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 10 maja 2020 r., powołuje się obwodowe komisje wyborcze, w gminach na obszarze powiatu poznańskiego, w mieście na prawach powiatu Poznaniu, w skład których wchodzą osoby wymienione w załącznikach nr 1 - 48 do postanowienia.

§ 2.

Składy Komisji podaje się do publicznej wiadomości w Biuletynie Informacji Publicznej Komisarza Wyborczego w Poznaniu I oraz Biuletynie Informacji Publicznej organu zapewniającego obsługę administracyjną właściwych Komisji, a także wywiesza się w siedzibie Komisji. 

§ 3.

Postanowienie wchodzi w życie z dniem podpisania.

Komisarz Wyborczy
w Poznaniu I

/-/ Krzysztof Józefowicz

 


 

Załączniki do postanowienia nr 78/2020
Komisarza Wyborczego w Poznaniu I
z dnia 20 kwietnia 2020 r.

Załącznik nr 1

gm. Czerwonak

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Szkoła Podstawowa im. H. Ch. Andersena, Bolechowo-Osiedle ul. Wojska Polskiego 6, 62-005 Owińska:

1.

Justyna Gołębiewska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Bolechowo-Osiedle

2.

Piotr Kostrzewski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Bolechówko

3.

Karolina Nowak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Bolechowo-Osiedle

4.

Julia Paluch, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Bolechowo-Osiedle

5.

Monika Rembacz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Promnice

 

Załącznik nr 2

gm. Czerwonak

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Gminne Przedszkole im. Dzieci z Leszczynowej Górki, Plac Zielony 4, 62-004 Czerwonak:

1.

Maria Mariola Cieślik, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Murowana Goślina

2.

Dawid Tomasz Łowicki, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Miękowo

3.

Anna Helena Szafraniec, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Koziegłowy

4.

Mariusz Janusz Szpyrka, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Czerwonak

5.

Andrzej Eugeniusz Wobszal, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Czerwonak

 

Załącznik nr 3

gm. Czerwonak

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10, Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach, ul. Piłsudskiego 3, 62-028 Koziegłowy:

1.

Agnieszka Kozłowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Koziegłowy

2.

Aleksandra Małgorzata Krawczyk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Koziegłowy

3.

Szymon Kropaczewski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Koziegłowy

4.

Magdalena Natalia Kubiak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Bolechówko

5.

Anna Stodolnik, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Owińska

 

Załącznik nr 4

gm. Dopiewo

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5, Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Bukowska 13, 62-070 Dopiewo:

1.

Lucyna Maria Bernaczyk, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Trzcielin

2.

Tomasz Dziamski, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Konarzewo

3.

Monika Gabler, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Konarzewo

4.

Paulina Michalak, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Dopiewo

5.

Agnieszka Kinga Siejak, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Dopiewiec

6.

Małgorzata Róża Wojciechowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Dopiewo

 

Załącznik nr 5

gm. Dopiewo

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6, Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Bukowska 13, 62-070 Dopiewo:

1.

Katarzyna Elżbieta Andrzejczak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Lisówki

2.

Elżbieta Maria Basińska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Sierosław

3.

Jakub Marcin Cur, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Jabłkowo

4.

Paweł Marcin Hausa, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Konarzewo

5.

Maciej Dawid Łukasiewicz, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Dopiewiec

 

Załącznik nr 6

gm. Dopiewo

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7, Świetlica Wiejska-Dom Strażaka, Palędzie ul. Leśna 17, 62-070 Dopiewo:

1.

Joanna Badyna-Gałka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Dopiewiec

2.

Paulina Dominika Borowska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Palędzie

3.

Justyna Karolina Gołąb, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Dopiewiec

4.

Karolina Kaczor, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Palędzie

5.

Zbigniew Filip Kobiela, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Konarzewo

 

Załącznik nr 7

gm. Dopiewo

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9, Szkoła Podstawowa, Skórzewo ul. Poznańska 70, 60-185 Skórzewo:

1.

Joanna Draber, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Skórzewo

2.

Elżbieta Maria Kaszyńska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Skórzewo

3.

Wiktoria Maria Kaszyńska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Skórzewo

4.

Katarzyna Malcher, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Skórzewo

5.

Aniela Maria Mądra, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Wielkawieś

6.

Beata Justyna Spychała, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Luboń

 

Załącznik nr 8

gm. Komorniki 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Szkoła Podstawowa Nr 2 im. E. hr. Raczyńskiego w Komornikach, ul. Pocztowa 30, 62-052 Komorniki:

1.

Katarzyna Ciecierska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Komorniki

2.

Marta Anna Jóźwiak, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Komorniki

3.

Michał Sławomir Jóźwiak, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Poznań

4.

Klaudia Katarzyna Kaczmarek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Komorniki

5.

Renata Kimmel, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Komorniki

6.

Ewa Matuszewska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Komorniki

7.

Krzysztof Mitukiewicz, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Poznań

8.

Karin Alicja Nawrocka, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Komorniki

9.

Adam Józef Szulc, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Luboń

 

Załącznik nr 9

gm. Komorniki

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Szkoła Podstawowa Nr 2 im. E. hr. Raczyńskiego w Komornikach, ul. Pocztowa 30, 62-052 Komorniki:

1.

Renata Kaczmarek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Komorniki

2.

Jacek Krzyżan, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Komorniki

3.

Patrycja Mitukiewicz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Poznań

4.

Krzysztof Łukasz Popiół, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Poznań

5.

Jolanta Ruta, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Plewiska

 

Załącznik nr 10

gm. Komorniki

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Plewiskach, ul. Prof. Wacława Strażewicza 1, 62-064 Plewiska:

1.

Małgorzata Ewa Czornik, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Luboń

2.

Adrianna Kaczmarek, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Plewiska

3.

Nina Anna Matysiak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Przeźmierowo

4.

Marta Seheńczuk, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Plewiska

5.

Stanisław Antoni Smogorzewski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Plewiska

6.

Agnieszka Joanna Ziętek, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Plewiska

 

Załącznik nr 11

gm. Komorniki 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Plewiskach, ul. Prof. Wacława Strażewicza 1, 62-064 Plewiska:

1.

Mariola Maria Jankowiak, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Plewiska

2.

Barbara Kinowska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Plewiska

3.

Katarzyna Irena Kostrzewa, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Plewiska

4.

Wiesław Janusz Kostrzewa, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Plewiska

5.

Elżbieta Teresa Lekier, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Plewiska

6.

Magdalena Justyna Lekier, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Plewiska

7.

Adrianna Weronika Rożnowska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Plewiska

8.

Patrycja Karolina Wawrzyniak, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Plewiska

9.

Kamil Jakub Wójcik, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Luboń

10.

Justyna Zielińska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Plewiska

 

Załącznik nr 12

gm. Komorniki

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6, Szkoła Podstawowa Nr 1 im. J. i T. Działyńskich w Plewiskach, ul. Szkolna 64, 62-064 Plewiska:

1.

Małgorzata Elżbieta Degórska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Plewiska

2.

Marta Degórska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Plewiska

3.

Sandra Degórska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Plewiska

4.

Magdalena Maria Fiołka, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Plewiska

5.

Teresa Krzyżan, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Komorniki

6.

Waldemar Ruta, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Plewiska

7.

Lilianna Bernadeta Żurawiak, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Plewiska

 

Załącznik nr 13

gm. Komorniki 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8, Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Chomęcicach, Chomęcice ul. Poznańska 112, 62-052 Komorniki:

1.

Krzysztof Lis, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Komorniki

2.

Joanna Maria Simon, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Luboń

3.

Barbara Stefanowska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Rosnówko

4.

Maciej Stefanowski, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Rosnówko

5.

Maciej Witkowski, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Chomęcice

 

Załącznik nr 14

gm. Komorniki

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 13, Dom Kultury, ul. Łęczycka 101, 62-051 Wiry:

1.

Jadwiga Bogacz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Komorniki

2.

Joanna Karolina Brychcy, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Komorniki

3.

Roman Kaseja, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Wiry

4.

Aleksandra Maria Lewandowska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Luboń

5.

Jadwiga Maria Misztal, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Wiry

6.

Dorota Teresa Polowińska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Wiry

 

Załącznik nr 15

gm. Komorniki 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 14, Dom Kultury, ul. Łęczycka 101, 62-051 Wiry:

1.

Bartosz Cudniewicz, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Komorniki

2.

Aleksandra Fabiańska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Owińska

3.

Joanna Kaseja, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Wiry

4.

Sylwia Kosz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Wiry

5.

Paula Nowacka, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Wiry

6.

Andrzej Zawadzki, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Luboń

 

Załącznik nr 16

gm. Komorniki 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 15, Oddział Zewnętrzny w Rosnowie-Aresztu Śledczego w Poznaniu, Rosnowo ul. Jarzębinowa 2, 62-052 Komorniki:

1.

Magdalena Monika Haeusler, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Wiry

2.

Monika Haeusler, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Głuchowo

3.

Danuta Opaska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Chomęcice

4.

Krzysztof Szymkowiak, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Rosnówko

5.

Przemysław Adam Wlazły, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Komorniki

 

Załącznik nr 17

gm. Murowana Goślina

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 12, Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Generała Tadeusza Kutrzeby 3, 62-095 Murowana Goślina:

1.

Daria Budych, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Murowana Goślina

2.

Małgorzata Maria Juszczak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Murowana Goślina

3.

Angelika Kolasa, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Murowana Goślina

4.

Katarzyna Malec, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Murowana Goślina

5.

Kamil Szulczyński, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Murowana Goślina

 

Załącznik nr 18

m. Puszczykowo

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Wysoka 1, 62-040 Puszczykowo:

1.

Krystyna Bladocha, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Puszczykowo

2.

Danuta Marzena Bojek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Luboń

3.

Stanisław Jerzy Kamiński, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Puszczykowo

4.

Jan Sylwester Namysł, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Puszczykowo

5.

Piotr Ryszard Namysł, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Puszczykowo

6.

Stanisław Marcel Piórkowski, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Puszczykowo

7.

Marcin Włodarczak, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Poznań

 

Załącznik nr 19

m. Puszczykowo

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Wysoka 1, 62-040 Puszczykowo:

1.

Danuta Helena Glabus, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Luboń

2.

Mirosława Maria Nowacka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Puszczykowo

3.

Marzena Oljasz, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Puszczykowo

4.

Maria Ratajczak, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Puszczykowo

5.

Agnieszka Szejn, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Wągrowiec

 

Załącznik nr 20

m. Puszczykowo 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Wysoka 1, 62-040 Puszczykowo:

1.

Zbigniew Alfred Dudek, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Luboń

2.

Bernadeta Iwona Przynoga, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Mosina

3.

Andrzej Stelmach, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Mosina

4.

Magdalena Teuschner, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Luboń

5.

Marek Wojciech Teuschner, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Luboń

 

Załącznik nr 21

m. Puszczykowo 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Kasprowicza 1, 62-040 Puszczykowo:

1.

Hanna Gładysiak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Luboń

2.

Marcin Maćkowiak, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Puszczykowo

3.

Monika Maćkowiak, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Puszczykowo

4.

Krzysztof Ireneusz Niewczyk, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Puszczykowo

5.

Hanna Rutkowska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Puszczykowo

 

Załącznik nr 22

gm. Swarzędz 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5, Ośrodek Kultury, ul. Poznańska 14, 62-020 Swarzędz:

1.

Ewelina Klaudia Domżał, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Swarzędz

2.

Tomasz Jęczmionka, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Swarzędz

3.

Małgorzata Anna Kryszak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Swarzędz

4.

Julita Wanda Łomżyńska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Zalasewo

5.

Paweł Warkocki, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Jarocin

 

Załącznik nr 23

m. Poznań 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 25, Zespół Szkół Handlowych im. Bohaterów Poznańskiego Czerwca `56, ul. Śniadeckich 54/58, 60-774 Poznań:

1.

Barbara Elżbieta Jóżwiak, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Poznań

2.

Sandra Katarzyna Kapuściak, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Grodzisk Wielkopolski

3.

Wojciech Bartosz Kosiedowski, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Poznań

4.

Kinga Anetta Marcinowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Poznań

5.

Paweł Jakub Smoczyński, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Skórzewo

 

Załącznik nr 24

m. Poznań 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 27, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 12 im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej, ul. Jana Matejki 8/10, 60-766 Poznań:

1.

Sylwia Teresa Beszterda, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Poznań

2.

Andrzej Marek Czayka, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA (uzupełnienie składu), zam. Poznań

3.

Jędrzej Dembiński, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Poznań

4.

Agata Karolina Wojtkowiak, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Poznań

5.

Marek Zawadzki, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Poznań

 

Załącznik nr 25

m. Poznań

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 36, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 106, ul. Klemensa Janickiego 22, 60-542 Poznań:

1.

Roman Jerzy Ból, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Poznań

2.

Małgorzata Irena Kosicka, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Poznań

3.

Jolanta Elżbieta Kujawa, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Poznań

4.

Aleksandra Marta Sołtysiak-Łuczak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Poznań

5.

Daria Waszak, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Lubasz

 

Załącznik nr 26

m. Poznań 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 41, Zespół Szkół nr 2, ul. Hangarowa 14, 60-409 Poznań:

1.

Ewa Małgorzata Drobczyńska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Poznań

2.

Kinga Janka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Fałkowo

3.

Ewa Katarzyna Kasierska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Poznań

4.

Michał Marian Koczorowicz, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ JERZEGO WALKOWIAKA, zam. Poznań

5.

Katarzyna Maria Sumisławska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Poznań

 

Załącznik nr 27

m. Poznań 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 57, XX Liceum Ogólnokształcące im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Wichrowe Wzgórze 111, 61-699 Poznań:

1.

Urszula Kielan, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Poznań

2.

Aleksandra Krzewińska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Poznań

3.

Justyna Monika Terlecka, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Poznań

4.

Agnieszka Maria Wielgosz, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Poznań

5.

Szymon Filip Wielgosz, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Poznań

6.

Marcin Witkowski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Poznań

7.

Tomasz Wojciechowski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Poznań

 

Załącznik nr 28

m. Poznań 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 65, Szkoła Podstawowa nr 66 im. Marii Skłodowskiej-Curie, os. Przyjaźni 127, 61-689 Poznań:

1.

Andrzej Bogumił Cieślak, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Poznań

2.

Marcin Michał Kaliszan, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Poznań

3.

Joanna Magdalena Łuczak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Poznań

4.

Urszula Szczukowska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Poznań

5.

Przemysława Jan Witkiewicz, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Poznań

 

Załącznik nr 29

m. Poznań 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 78, Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego, ul. Aleksandra Fredry 13, 61-701 Poznań:

1.

Kacper Kasperowicz, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Poznań

2.

Grzegorz Krzysztof Kukulski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Poznań

3.

Katarzyna Grażyna Nowak, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Luboń

4.

Marcin Tomasz Sztulpa, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Poznań

5.

Helena Trojnacka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ JERZEGO WALKOWIAKA, zam. Poznań

 

Załącznik nr 30

m. Poznań 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 109, Politechnika Poznańska, ul. Jana Pawła II 28, 61-131 Poznań:

1.

Katarzyna Foltyn, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Poznań

2.

Dzierżymir Wacław Kazimierz Goncerzewicz, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Poznań

3.

Wiktoria Maria Janaszkiewicz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Rachowa

4.

Michał Jankowski, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Poznań

5.

Marlena Elwira Rychlica, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Poznań

 

Załącznik nr 31

m. Poznań 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 116, Sportowa Szkoła Podstawowa nr 14 im. Władysława Łokietka, os. Piastowskie 65, 61-156 Poznań:

1.

Stanisława Kazimiera Janus, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Poznań

2.

Daniel Nowicki, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Poznań

3.

Monika Anna Pankiewicz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Poznań

4.

Magdalena Ratajczak, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Poznań

5.

Tomasz Piotr Wojcieszyński, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Poznań

 

Załącznik nr 32

m. Poznań

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 118, Szkoła Podstawowa nr 20 im. Stefana Batorego, os. Rzeczypospolitej 44, 61-395 Poznań:

1.

Magdalena Patrycja Krzyżańska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Poznań

2.

Kamil Bogusław Kucharuk, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Poznań

3.

Stanisław Kostka Pawlak, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Poznań

4.

Monika Małgorzata Przybylska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Poznań

5.

Dariusz Roszyk, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ JERZEGO WALKOWIAKA, zam. Poznań

 

Załącznik nr 33

m. Poznań

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 135, Przedszkole nr 15 ?Calineczka?, ul. św. Antoniego 42, 61-359 Poznań:

1.

Henryk Kania, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Poznań

2.

Krystyna Urszula Mieńciuk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Poznań

3.

Kamila Olesiuk, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Kuźnica Czarnkowska

4.

Marek Skrzypczyński, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Poznań

5.

Jakub Maciej Wolny, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Poznań

 

Załącznik nr 34

m. Poznań 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 139, Szkoła Podstawowa nr 84 im. Tadeusza Kościuszki, ul. św. Szczepana 3, 61-465 Poznań:

1.

Agata Antonina Cichońska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Poznań

2.

Danuta Urszula Kaźmierczak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Poznań

3.

Wanda Maria Małaniuk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Poznań

4.

Maria Teresa Rawecka, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Poznań

5.

Justyna Schmidt, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Poznań

 

Załącznik nr 35

m. Poznań

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 150, Szkoła Podstawowa nr 70 im. Mikołaja Kopernika, ul. Piękna 37, 60-591 Poznań:

1.

Mateusz Grzelachowski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Chrzypsko Wielkie

2.

Krzysztof Ryszard Nowak, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Poznań

3.

Magdalena Stachowiak, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Poznań

4.

Krzysztof Paweł Szwejk, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Swarzędz

5.

Julia Barbara Zaremba, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Gostyń

 

Załącznik nr 36

m. Poznań

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 193, Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Hezjoda 15, 60-461 Poznań:

1.

Mikołaj Michał Ludwiczak, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Poznań

2.

Jakub Benedykt Oblizajek, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Poznań

3.

Arkadiusz Jakub Pera, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Poznań

4.

Krzysztof Artur Smoliński, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Poznań

5.

Patryk Robert Stanek, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Boruja Kościelna

 

Załącznik nr 37

m. Poznań

 Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 194, Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Hezjoda 15, 60-461 Poznań:

1.

Iwona Aleksandra Gosiewska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Poznań

2.

Teresa Marianna Majchrzak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Poznań

3.

Stanisław Janusz Nowicki, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Poznań

4.

Karolina Maria Pielin, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Poznań

5.

Paweł Ziemnicki, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Poznań

 

Załącznik nr 38

m. Poznań

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 201, XV Liceum Ogólnokształcące im. prof. Wiktora Degi, os. Bolesława Chrobrego 107, 60-681 Poznań:

1.

Mikołaj Sebastian Chodorski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Poznań

2.

Hanna Kazimiera Kędzierska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Poznań

3.

Maciej Osowiecki, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Poznań

4.

Hanna Szymiec, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Poznań

5.

Ewa Sylwia Wieczorek, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Poznań

 

Załącznik nr 39

m. Poznań 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 205, Przedszkole nr 163 ?Baśniowy Zamek?, os. Bolesława Chrobrego 106, 60-681 Poznań:

1.

Donata Zuzanna Golińska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Poznań

2.

Roman Klamycki, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Poznań

3.

Mateusz Józef Kubiak, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Poznań

4.

Alicja Iwona Leszczyńska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Poznań

5.

Michał Nowaczkiewicz, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Poznań

 

Załącznik nr 40

m. Poznań 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 207, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11, os. Bolesława Chrobrego 105, 60-681 Poznań:

1.

Wiktor Stefan Bullert, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO (uzupełnienie składu), zam. Poznań

2.

Damian Kupka, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Poznań

3.

Mikołaj Sokolski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO (uzupełnienie składu), zam. Września

4.

Marceli Świetlik, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO (uzupełnienie składu), zam. Poznań

5.

Remigiusz Dominik Taisner, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Poznań

6.

Monika Elżbieta Zientarska-Przybylska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Poznań

 

Załącznik nr 41

m. Poznań 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 209, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8, os. Bolesława Śmiałego 107, 60-682 Poznań:

1.

Czesława Kazimiera Affeldt, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Poznań

2.

Dominika Kazimiera Fijołek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Poznań

3.

Milena Anna Marciniak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Kalisz

4.

Krzysztof Neubauer, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Poznań

5.

Janusz Tomasz Piechocki, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ JERZEGO WALKOWIAKA, zam. Poznań

6.

Michał Szozdowski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Poznań

 

Załącznik nr 42

m. Poznań

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 213, Zespół Szkół Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza, os. Jana III Sobieskiego 114, 60-688 Poznań:

1.

Ilona Fit, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Młynary

2.

Jacenty Marian Góral, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ JERZEGO WALKOWIAKA, zam. Poznań

3.

Mikołaj Jakub Grzesikiewicz, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Borówiec

4.

Izabela Małgorzata Ratajczak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Poznań

5.

Elżbieta Mieczysława Słomian, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WOJCIECHA PODJACKIEGO, zam. Murowana Goślina

 

Załącznik nr 43

m. Poznań 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 215, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, os. Jana III Sobieskiego 105, 60-688 Poznań:

1.

Stefania Czechanowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Poznań

2.

Krystyna Maria Lach, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ JERZEGO WALKOWIAKA, zam. Poznań

3.

Weronika Pawlak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Poznań

4.

Barbara Sulikowska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Poznań

5.

Krystyna Tomiak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Poznań

 

Załącznik nr 44

m. Poznań 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 217, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, os. Władysława Łokietka 104, 61-616 Poznań:

1.

Ewa Maria Itman-Kamińska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ JERZEGO WALKOWIAKA, zam. Poznań

2.

Krystyna Jankowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Poznań

3.

Džani Muminović, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Biedrusko

4.

Danuta Owczarz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Poznań

5.

Tomasz Jakub Pecyna, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Poznań

 

Załącznik nr 45

m. Poznań

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 222, Szkoła Podstawowa nr 48 im. gen. Oswalda Franka, ul. Sarmacka 105, 61-616 Poznań:

1.

Hanna Maria Chojecka, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Poznań

2.

Barbara Elżbieta Dymalska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Poznań

3.

Karolina Maria Krystek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Poznań

4.

Magdalena Ewa Mańkowska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Poznań

5.

Anna Karolina Peplińska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Poznań

6.

Benedykt Pepliński, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Poznań

 

Załącznik nr 46

m. Poznań 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 236, Szpital Miejski im. Franciszka Raszei w Poznaniu, ul. Adama Mickiewicza 2, 60-834 Poznań:

1.

Mariusz Mirosław Bruch, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Poznań

2.

Aurelia Pawlak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Poznań

3.

Sławomir Spychała, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Poznan

4.

Marcin Staniewski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Poznań

5.

Karol Jan Środa, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA (uzupełnienie składu), zam. Piła

 

Załącznik nr 47

m. Poznań

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 243, Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, ul. Długa 1/2, 61-848 Poznań:

1.

Wojciech Jan Kłos, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA (uzupełnienie składu), zam. Poznań

2.

Emilia Maria Kozera, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Poznań

3.

Ewa Maria Teresa Krajka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ JERZEGO WALKOWIAKA, zam. Poznań

4.

Klaudia Staniszewska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Skórzewo

5.

Tomasz Stańczyk, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Poznań

 

Załącznik nr 48

m. Poznań

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 244, Wielkopolskie Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie, ul. Garbary 15, 61-866 Poznań:

1.

Ewa Cyra, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Poznań

2.

Ewelina Kurzajewska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Poznań

3.

Maria Leokadia Teresa Maciejewska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ JERZEGO WALKOWIAKA, zam. Poznań

4.

Paweł Marciniak, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Czerwonak

5.

Sylwia Zuzanna Zaremba, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Swarzędz

 

Obwieszczenie Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 15 kwietnia 2020 r. o kandydatach na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w wyborach zarządzonych na dzień 10 maja 2020 r.

OBWIESZCZENIE
PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ

z dnia 15 kwietnia 2020 r. o kandydatach na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w wyborach zarządzonych na dzień 10 maja 2020 r.

Na podstawie art. 305 § 2 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2019 r. poz. 684 i 1504 oraz z 2020 r. poz. 568) Państwowa Komisja Wyborcza podaje do publicznej wiadomości dane kandydatów na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w wyborach zarządzonych na dzień 10 maja 2020 r.

1) BIEDROŃ Robert, lat 44, wykształcenie wyższe politologiczne, poseł do Parlamentu Europejskiego, zamieszkały w Warszawie, członek Wiosny Roberta Biedronia;
2) BOSAK Krzysztof, lat 37, wykształcenie średnie, poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, zamieszkały w Warszawie, członek Konfederacji Wolność i Niepodległość;
3) DUDA Andrzej Sebastian, lat 47, wykształcenie wyższe prawnicze, Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, zamieszkały w Krakowie, nie należy do partii politycznej;
4) HOŁOWNIA Szymon Franciszek, lat 43, wykształcenie średnie, wykonujący zawód publicysty, miejsce pracy: własna działalność gospodarcza, zamieszkały w Otwocku, nie należy do partii politycznej;
5) JAKUBIAK Marek, lat 61, wykształcenie średnie, wykonujący zawód menadżera, miejsce pracy: Browary Regionalne Jakubiak Sp. z o.o., zamieszkały w Warszawie, nie należy do partii politycznej;
6) KIDAWA-BŁOŃSKA Małgorzata Maria, lat 63, wykształcenie wyższe socjologiczne, poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, zamieszkała w Warszawie, członek Platformy Obywatelskiej RP;
7) KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin, lat 38, wykształcenie wyższe medyczne, poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, zamieszkały w Krakowie, członek Polskiego Stronnictwa Ludowego;
8) PIOTROWSKI Mirosław Mariusz, lat 54, wykształcenie wyższe historyczne, wykonujący zawód nauczyciela akademickiego, miejsce pracy: Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej, zamieszkały w Lublinie, członek Ruchu Prawdziwej Europy - Europa Christi;
9) TANAJNO Paweł Jan, lat 44, wykształcenie wyższe w zakresie zarządzania, wykonujący zawód przedsiębiorcy, miejsce pracy: IAM4U.pl Sp. z o.o., zamieszkały w Warszawie, nie należy do partii politycznej;
10) ŻÓŁTEK Stanisław Józef, lat 64, wykształcenie średnie, miejsce pracy: własna działalność, zamieszkały w Krakowie, członek Kongresu Nowej Prawicy oraz Polexitu.

Przewodniczący Państwowej Komisji Wyborczej
(-) Sylwester Marciniak

Informacja Komisarza Wyborczego w Poznaniu I z dnia 15 kwietnia 2020 r.

INFORMACJA

Komisarza Wyborczego w Poznaniu I

z dnia 15 kwietnia 2020 r.

Na podstawie art. 182 § 7 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2019 r. poz. 684 i 1504 oraz z 2020 r. poz. 568), w celu powołania w gminie Kórnik obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 10 maja 2020 r., Komisarz Wyborczy w Poznaniu I informuje, co następuje:

§ 1.

Pełnomocnicy wyborczy komitetów wyborczych mogą dokonać dodatkowych zgłoszeń kandydatów do dnia 17 kwietnia 2020 r. do godz. 12.00 w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Kórnik do niżej wymienionych komisji wyborczych:
- Nr 1, w liczbie 5,
- Nr 2, w liczbie 9,
- Nr 3, w liczbie 7,
- Nr 4, w liczbie 9,
- Nr 5, w liczbie 9,
- Nr 6, w liczbie 10,
- Nr 7, w liczbie 9,
- Nr 8, w liczbie 8,
- Nr 9, w liczbie 8,
- Nr 10, w liczbie 8,
- Nr 11, w liczbie 10,
- Nr 12, w liczbie 8,
- Nr 13, w liczbie 9,
- Nr 14, w liczbie 8,
- Nr 15, w liczbie 10.

§ 2.

W przypadku, gdy liczba zgłoszeń dokonanych przez poszczególnych pełnomocników wyborczych komitetów wyborczych przekroczy liczby wskazane w § 1, członków komisji wyłoni losowanie, o którym mowa w art. 182 § 7 pkt 1, które odbędzie się w dniu 20 kwietnia 2020 r. o godz. 10.00 w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Kórnik.

§ 3

Nieobecność pełnomocników wyborczych nie wstrzymuje przeprowadzenia losowania.

 

Komisarz Wyborczy
w Poznaniu I 

/-/ Krzysztof Józefowicz

Informacja Komisarza Wyborczego w Poznaniu I z dnia 8 kwietnia 2020 r.

 

gm. Kórnik

INFORMACJA
KOMISARZA WYBORCZEGO
W POZNANIU I

z dnia 8 kwietnia 2020 r.

Na podstawie art. 16 § 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2019 r. poz. 684 i 1504 oraz z 2020 r. poz. 568) Komisarz Wyborczy w Poznaniu I przekazuje informację o numerach oraz granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych oraz możliwości głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 10 maja 2020 r.:

Nr obwodu głosowania

Granice obwodu głosowania

Siedziba obwodowej komisji wyborczej

1

Kórnik ulice: Adama Asnyka, Aleksandra Fredry, Błonie, Krótka, Bolesława Leśmiana, Leśna, Adama Mickiewicza, Poprzeczna, Poznańska, Mikołaja Reja, Juliusza Słowackiego, Stodolna, Stanisława Woźniaka

Zespół Szkół w Kórniku, ul. Poznańska 2, 62-035 Kórnik

 

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

 

2

Kórnik ulice: prof. Stanisława Bodniaka, Czereśniowa, Dworcowa, Działyńskich, Hugo Kołłątaja, Juliana Tuwima, Osiedle Ignacego Krasickiego, Patriotów, Teofili Potulickiej, Strzelecka, Stanisława Staszica, Wiatraczna, Antoniego Wróblewskiego, Stanisława Wyspiańskiego, Władysława Zamoyskiego, Zaułek

Szkoła Podstawowa nr 1 w Kórniku, ul. Dworcowa 11, 62-035 Kórnik

 

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

 

3

Kórnik ulice: 20 Października, Aleja Flensa, Bolesława Smoczyńskiego, Bóźnicza, Edwarda Pohla, Harcerska, Jana Kantego, Kolegiacka, Ks. Tadeusza Jabłońskiego, Kuśnierska, Młyńska, Modrzewiowa, Osiedle Stefana Białoboka, Parkowa, Plac Browarowy, Plac Niepodległości, Plac Powstańców Wlkp. , Pocztowa, Prowent, Stefana Weymana, Szkolna, Szarych Szeregów, Średzka, Św. Floriana, Wiklinowa, Wodna, Wojska Polskiego, Zamkowa, Zygmunta Celichowskiego, Prof. Zbigniewa Steckiego.

Zespół Szkół w Kórniku, Poznańska 2, 62-035 Kórnik

 

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

 

4

Kórnik ulice: Akacjowa, Armii Krajowej, Biernacka, Błażejewska, Brzozowa, Bukowa, Cmentarna, Czołowska, Dębowa, Dojazd, Droga Kalejska, Hipolita Trąmpczyńskiego, Jagodowa, Jeziorna, Jakuba Krauthofera, Ks. Pawła Steinmetza, Julii Molińskiej-Woykowskiej, Jodłowa, Jana Wójkiewicza, Kalinowa, Kasztelana Jarosta, Kazimierza Fludry, Księdza Szczepana Janasika, Ks. Romualda Żurowskiego, Kanałowa, Konarska, Kościelna, Lipowa, Lisia, Ładna, Melchiora Grześkowiaka, Michała Wieruszowskiego, Piaskowa, Piękna, Plac Jesionowy, Plenerowa, Radosna, Rynek, Sarnia, Szeroka, Sosnowa, Stanisława Michałowskiego, Stanisława Mikołajczyka, Śremska, Świerkowa, Topolowa, Wojciecha Droździka, Widokowa, Wierzbowa, Wrzosowa, Wincentego Witosa, Zwierzyniecka, Żwirowa

Szkoła Podstawowa nr 2 w Kórniku, ul. Armii Krajowej 11, 62-035 Kórnik

 

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

 

5

Sołectwa: Konarskie, Radzewo (obejmuje wsie: Radzewo, Dworzyska), Czołowo, Czmoniec (obejmuje wsie: Czmoniec, Trzykolne Młyny), Czmoń

Szkoła Podstawowa w Radzewie, Radzewo ul. Dworzyskowa 3, 62-035 Kórnik

 

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

 

6

Sołectwa: Biernatki, Błażejewko, Błażejewo, Dębiec, Prusinowo

Szkoła Podstawowa nr 2 w Kórniku, ul. Armii Krajowej 11, 62-035 Kórnik

 

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

 

7

Sołectwa: Mościenica, Skrzynki, Sołectwo: Borówiec obwód obejmuje ulice: Brzoskwiniowa, Czereśniowa, Dębowa, Dojazd, Drapałka, Gruntowa, Gruszkowa, Kempingowa, Klonowa, Kręta, Kwitnąca, Leśna, Letnia, Ładna, Łąkowa, Malinowa, Mała Rekreacyjna, Morelowa, Na Górce, Na Skarpie, Na Uboczu, Nad Jeziorem, Ogrodowa, Okrężna, Osiedle Pisakowe, Osiedle Zielona Polana, Polna, Poznańska, Prosta, Przy Krzyżu, Rekreacyjna, Skryta, Szkolna, Śliwkowa, Urocza, Uroczysko, Warzywna, Widokowa, Wiśniowa, Wiosenna, Zacisze, Zakątek, Zakole, Zaułek, Zielona, Zielona Dolina, Zimowa, Źródlana.

Budynek przy ul. Szkolnej 2 w Borówcu, Borówiec ul. Szkolna 2, 62-023 Gądki

 

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

 

8

Sołectwa: Kromolice, Pierzchno (obejmuje wsie: Pierzchno, Celestynowo), Szczodrzykowo

Szkoła Podstawowa w Szczodrzykowie, Szczodrzykowo ul. Ogrodowa 21, 62-035 Kórnik

 

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

 

9

Sołectwa: Dziećmierowo, Runowo

Szkoła Podstawowa w Szczodrzykowie, Szczodrzykowo ul. Ogrodowa 21, 62-035 Kórnik

 

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

 

10

Sołectwa: Robakowo-osiedle, Robakowo-wieś

Szkoła Podstawowa w Robakowie, Robakowo ul. Szkolna 3, 62-023 Gądki

 

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

 

11

Sołectwa: Dachowa, Gądki, Żerniki (obejmuje wie: Żerniki, Jaryszki)

Szkoła Podstawowa w Robakowie, Robakowo ul. Szkolna 3, 62-023 Gądki

 

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

 

12

Sołectwo Borówiec Nowy, obejmuje ulice: Borowa, Borowikowa, Borówkowa, Buczynowa, Bukowa, Deszczowa, Fiołkowa, Główna, Graniczna, Grzybobranie, Jagodowa, Jesionowa, Jeżynowa, Jęczmienna, Karmelowa, Kozakowa, Kurkowa, Labirynt Wodny, Leśna Polana, Lisa Witalisa, Maślakowa, Nad Potokiem, Pod Borem, Pod Lasem, Podgrzybkowa, Poprzeczna, Poziomkowa, Prawdziwkowa, Różana, Rydzowa, Skwer Brzozowy, Skwer Topolowy, Słowikowa, Sosnowa, Spółdzielcza, Strumykowa, Świerkowa, Teofila Wolniewicza, Wierzbina, Wrzosowa, Zapomniana, Żurawinowa

Budynek przy ul. Szkolnej 2 w Borówcu, Borówiec ul. Szkolna 2, 62-023 Gądki

 

13

Kamionki ulice: Agatowa, Bazaltowa, Brylantowa, Chabrowa, Cynamonowa, Diamentowa, Dzikiej Róży, Granitowa, Kamienna, Kartingowa, Krokusowa, Krzemienna, Kwiatowa, Laskowa, Leśny Zakątek, Lotnicza, Makowa, Malwowa, Mieczewska, Modelarzy, Opalowa, Porannej Rosy, Powietrzna, Promienna, Rogalińska, Rolna, Rubinowa, Rumiankowa, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Szafirowa, Szmaragdowa, Szybowników, Świt, Topazowa, Waniliowa, Wiklinowa, Wodna, Zielna.

Szkoła Podstawowa w Kamionkach, Kamionki ul. Mieczewska 36, 62-023 Gądki

 

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

 

14

Sołectwo: Koninko (obejmuje wsie: Koninko, Świątniczki), Szczytniki

Świetlica w Szczytnikach, Szczytniki ul. Wspólna 18, 62-023 Gądki

 

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

 

15

Kamionki ulice: Akacjowa, Biała, Brzozowa, Bukowa, Bułankowa, Cedrowa, Dębowa, Dolna, Dożynkowa, Górna, Grabowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jęczmienna, Jodłowa, Kalinowa, Kasztanowa, Klonowa, Konwaliowa, Leśna, Liliowa, Lipowa, Lisia, Łąkowa, Magnoliowa, Modrzewiowa, Mostowa, Murarska, Na Skaju Lasu, Nad Kople, Nowa, Olchowa, Orkiszowa, Orzechowa, Osiedle Azaliowe, Osiedle Kresowe, Piaskowa, Piotrowska, Platanowa, Polna, Poznańska, Przy Łowisku, Pszeniczna, Sielankowa, Sosnowa, Stokrotkowa, Tęczowa, Topolowa, Tulipanowa, Wichrowa, Wierzbowa, Wilcza, Wypoczynkowa, Zacisze, Zbożowa, Żytnia

Szkoła Podstawowa w Kamionkach, Kamionki ul. Mieczewska 36, 62-023 Gądki

 

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

 

 

Głosować korespondencyjnie mogą wyborcy:

1) którzy najpóźniej w dniu głosowania kończą 60 lat, lub

2) posiadający orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności, w rozumieniu ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, w tym także wyborcy posiadający orzeczenie organu rentowego o:

a) całkowitej niezdolności do pracy i niezdolności do samodzielnej egzystencji,

b) całkowitej niezdolności do pracy,

c) niezdolności do samodzielnej egzystencji,

d) o zaliczeniu do I grupy inwalidów,

e) o zaliczeniu do II grupy inwalidów,

a także wyborcy o stałej albo długotrwałej niezdolności do pracy w gospodarstwie rolnym, którym przysługuje zasiłek pielęgnacyjny, lub

3) podlegający w dniu głosowania obowiązkowej kwarantannie, izolacji lub izolacji w warunkach domowych, o których mowa w ustawie z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi (Dz.U. z 2019 r. poz. 1239 i 1495 oraz z 2020 r. poz. 284 i 374);

Zamiar głosowania korespondencyjnego powinien zostać zgłoszony do Komisarza Wyborczego w Poznaniu I najpóźniej do dnia 27 kwietnia 2020 r., z wyjątkiem wyborcy podlegającego w dniu głosowania obowiązkowej kwarantannie, izolacji lub izolacji w warunkach domowych, który zamiar głosowania zgłasza do dnia 5 maja 2020 r.

Głosować przez pełnomocnika mogąwyborcy, którzy najpóźniej w dniu głosowania ukończą 60 lat lub posiadający orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności, w rozumieniu ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, w tym także wyborcy posiadający orzeczenie organu rentowego o:

1) całkowitej niezdolności do pracy i niezdolności do samodzielnej egzystencji;

2) całkowitej niezdolności do pracy;

3) niezdolności do samodzielnej egzystencji;

4) o zaliczeniu do I grupy inwalidów;

5) o zaliczeniu do II grupy inwalidów;

a także osoby o stałej albo długotrwałej niezdolności do pracy w gospodarstwie rolnym, którym przysługuje zasiłek pielęgnacyjny.

Wniosek o sporządzenie aktu pełnomocnictwa powinien zostać złożony do Burmistrza Miasta i Gminy Kórnik najpóźniej do dnia 4 maja 2020 r.

Głosowanie w lokalach wyborczych odbywać się będzie w dniu 10 maja 2020r. od godz. 700 do godz. 2100.

 

Komisarz Wyborczy

w Poznaniu I

 /-/ Krzysztof Józefowicz

 

Wniosek o dopisanie do spisu wyborców

Wniosek o dopisanie do spisu wyborców - PDF

Informacja o przyjmowaniu zgłoszeń kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych

INFORMACJA

o przyjmowaniu zgłoszeń kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych

Zgodnie z wyjaśnieniami Państwowej Komisji Wyborczej nr ZPOW-571-32/20 z dnia 26 marca 2020 r.

Urząd Miasta i Gminy Kórnik informuje, że z uwagi na ogłoszony na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stan epidemii oraz mając na uwadze Zarządzenie Burmistrza nr 56/2020 z dnia 25 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia dostępu interesantów do pomieszczeń Urzędu Miasta i Gminy Kórnik zgłoszenia kandydatów na członków komisji można przesłać (najpóźniej do 10 kwietnia 2020 r. w godzinach pracy normalnego funkcjonowania urzędu) w formie skanu, za pośrednictwem poczty elektronicznej  na adres: koordynator@kornik.pl lub organizacyjny@kornik.pl. Nie jest przy tym wymagany podpis elektroniczny. W takim przypadku, oryginał zgłoszenia należy przesłać do urzędu tradycyjną pocztą (oryginalne dokumenty nie muszą zostać doręczone do czasu upływu terminu na dokonywanie zgłoszeń).

Zgłoszenia kandydatów można dokonać również osobiście w siedzibie tut. Urzędu (w godzinach pracy Urzędu) po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie.

Osoby wyznaczone do kontaktu to: Pani Henryka Kalinowska tel. 61 8972 604.

W przypadku wysłania zgłoszenia pocztą lub skanem za pośrednictwem poczty elektronicznej dopuszczalne jest:

  1. uwierzytelnienie kopii upoważnienia pełnomocnika wyborczego do zgłoszenia kandydatów przez osobę zgłaszającą, a nie przez pełnomocnika wyborczego,
  2. potwierdzenie doręczenia do urzędu zgłoszenia przez osobę przyjmującą zgłoszenie za pośrednictwem poczty elektronicznej (nie jest wymagany podpis elektroniczny).    

Ogłoszenie wykazu miejsc na terenie miasta i gminy przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów komitetów wyborczych w związku z zarządzeniem wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 10 maja 2020 r.

Ogłoszenie wykazu miejsc na terenie miasta i gminy przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów komitetów wyborczych w związku z zarządzeniem wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 10 maja 2020 r. - PDF

Zgłoszenie kandydata na członka obwodowej komisji wyborczej w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - Uzupełnienie przez komisarza wyborczego spośród wyborców

Zgłoszenie kandydata na członka obwodowej komisji wyborczej  w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - Uzupełnienie przez komisarza wyborczego spośród wyborców - doc

Zgłoszenie kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w wyborach

Zgłoszenie kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w wyborach - doc

Informacja o warunkach udziału obywateli polskich w głosowaniu w obwodach głosowania utworzonych w kraju w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 10 maja 2020 r.

Informacja o warunkach udziału obywateli polskich w głosowaniu w obwodach głosowania utworzonych w kraju w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 10 maja 2020 r. - PDF

Informacja o uprawnieniach wyborców niepełnosprawnych

 Informacja o uprawnieniach wyborców niepełnosprawnych - PDF

Informacja o upływie terminów związanych z uprawnieniami wyborców niepełnosprawnych w wyborach prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 10 maja 2020 r.

Informacja o upływie terminów związanych z uprawnieniami wyborców niepełnosprawnych w wyborach prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 10 maja 2020 r. - PDF

Informacja Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 20 lutego 2020 r.

PKW nie patronuje stronom www zbierającym dane osobowe kandydatów na członków komisji wyborczych.

Podobnie, jak w trakcie poprzednich kampanii wyborczych, także i tym razem Państwowa Komisja Wyborcza przypomina, że nie udziela patronatu stronom www zbierającym dane osobowe kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych. Jednocześnie zalecamy wszystkim ostrożność w udostępnianiu danych osobowych nieznanym podmiotom. Każdy, kto chce pracować w obwodowej komisji wyborczej powinien zgłosić się do pełnomocnika komitetu wyborczego, urzędnika wyborczego lub do urzędu gminy.

Jednocześnie trzeba pamiętać, że samo zgłoszenie kandydata na członka komisji nie gwarantuje, że dana osoba zostanie powołana w skład komisji wyborczej. Natomiast ocena, czy w konkretnym przypadku doszło do naruszenia prawa nie należy do organów wyborczych, lecz do organów ścigania i sądów, a w zakresie naruszenia przepisów dotyczących ochrony danych osobowych, także do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Informacja Komisarza Wyborczego w Poznaniu I oraz Komisarza Wyborczego w Poznaniu II w sprawie zgłaszania zamiaru głosowania korespondencyjnego

Informacja Komisarza Wyborczego w Poznaniu I oraz Komisarza Wyborczego w Poznaniu II w sprawie zgłaszania zamiaru głosowania korespondencyjnego

Prawo do głosowania korespondencyjnego mają wyborcy, którzy posiadają orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności w rozumieniu ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1172), w tym także wyborcy posiadający orzeczenie organu rentowego o:

1) całkowitej niezdolności do pracy, ustalone na podstawie art. 12 ust. 2, i niezdolności do samodzielnej egzystencji, ustalone na podstawie art. 13 ust. 5 ustawy z dnia 17 grudnia 1998 r. ? emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych (t.j. Dz. U. z 2020 poz. 53);

2) niezdolności do samodzielnej egzystencji, ustalone na podstawie art. 13 ust. 5 ustawy wymienionej w pkt 1;

3) całkowitej niezdolności do pracy, ustalone na podstawie art. 12 ust. 2 ustawy wymienionej w pkt 1;

4) o zaliczeniu do I grupy inwalidów;

5) o zaliczeniu do II grupy inwalidów;

a także osoby o stałej albo długotrwałej niezdolności do pracy w gospodarstwie rolnym, którym przysługuje zasiłek pielęgnacyjny.

Głosować korespondencyjnie można tylko w kraju.

Zamiar głosowania korespondencyjnego powinien być zgłoszony przez wyborcę niepełnosprawnego komisarzowi wyborczemu (Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Poznaniu, ul. Kościuszki 93, 61-716 Poznań) najpóźniej w 13. dniu przed dniem wyborów (termin wydłużony zgodnie z art. 9 § 2 Kodeksu wyborczego), tj. do 27 kwietnia 2020 r.

Zgłoszenie może być dokonane ustnie, pisemnie, telefaksem lub w formie elektronicznej.
Powinno ono zawierać nazwisko i imię (imiona), imię ojca, datę urodzenia, numer ewidencyjny PESEL wyborcy, oświadczenie o wpisaniu wyborcy do rejestru wyborców w danej gminie, oznaczenie wyborów, których dotyczy zgłoszenie, a także wskazanie adresu, na który ma być wysłany pakiet wyborczy (możliwe jest dobrowolne podanie numeru telefonu, celem skontaktowania się z wyborcom, w przypadku błędnie wypełnionego zgłoszenia).

Do zgłoszenia należy dołączyć kopię aktualnego orzeczenia właściwego organu orzekającego o ustaleniu stopnia niepełnosprawności. Jeżeli zgłoszenia dokonano ustnie, wyborca musi odrębnie przekazać orzeczenie.

W zgłoszeniu wyborca może zażądać przesłania mu wraz z pakietem wyborczym nakładki na kartę do głosowania sporządzonej w alfabecie Braille'a, wyłącznie jeżeli zachodzi taka konieczność.

Wzór zgłoszenia zamiaru głosowania korespondencyjnego stanowi załącznik do niniejszej informacji.

Komisarz Wyborczy
w Poznaniu I
Krzysztof Józefowicz

Komisarz Wyborczy
w Poznaniu II
Rafał Kwaśnik


ZAŁĄCZNIKI

 

Postanowienie Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 5 lutego 2020 r. w sprawie zarządzenia wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Postanowienie Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 5 lutego 2020 r. w sprawie zarządzenia wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - PDF