Jesteś tutaj:   

Redakcja Biuletynu

Wykaz osób zarządzających BIP-em

Wojciech Rybicki
Wydział Organizacyjny, tel. (0-68) 384-56-47
e-mail:w.rybicki@powiatwolsztyn.pl

Przybysław Laskowski
Wydział Organizacyjny, tel. (0-68) 384-56-06
e-mail:p.laskowski@powiatwolsztyn.pl


Katarzyna Łuczak

Wydział Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji, tel. (0-68) 347-00-34
e-mail: oswiata@powiatwolsztyn.pl

 

Kinga Zmuda

Wydział Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji, tel. (0-68) 384-56-28
e-mail: oswiata@powiatwolsztyn.pl


Agnieszka Minge

Wydział Architektury i Budownictwa tel. (0-68) 384-56-38
e-mail: budownictwo@powiatwolsztyn.pl

 

Marcin Orzechowski

Wydział Rozwoju Powiatu i Inwestycji tel. (0-68) 384-56-49
e-mail: inwestycje@powiatwolsztyn.pl

 

Dariusz Formaniewicz
Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej tel. (0-68) 384-56-05
e-mail: d.formaniewicz@powiatwolsztyn.pl

Danuta Skrzypczak
Biuro Rady, tel. (0-68) 384-56-19
e-mail: rada.pow@powiatwolsztyn.pl

 

Malwina Piosik
Obsługa Zarządu Powiatu, tel. (0-68) 384-56-03

e-mail: m.piosik@powiatwolsztyn.pl

Alicja Rapicka
Wydział Finansowy, tel. (0-68) 584-56-21
e-mail: finanse@powiatwolsztyn.pl

Wojciech Ratajczak
Wydział Komunikacji, tel. (0-68) 384-56-53

e-mail: komunikacja@powiatwolsztyn.pl


Grażyna Hańćkowiak
Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa tel. (0-68) 384-56-34
e-mail: ochrona@powiatwolsztyn.pl

 

Agnieszka Piskorz

Zespół ds Orzekania o Stopniu Niepełnosprawności, tel. (0-68) 384-56-14
e-mail: orzecznictwo@powiatwolsztyn.pl



Sławomir Śnita
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej, tel. (0-68) 384-34-02
e-mail: straz@powiatwolsztyn.pl

 

Natalia Kańduła
Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego, tel. (0-68) 384-45-635

e-mail: pinbwolsztyn@interia.pl

 

Maciej Nawracała
administrator techniczny Biuletynu tel. (068) 384-56-47
e-mail: admin@powiatwolsztyn.pl

 

Julita Nitschke
Wydział Spraw Społecznych i Zarządzania Kryzysowego tel. (068) 384-56-03
e-mail: j.nitschke@powiatwolsztyn.pl 

 

Marlena Cwojdzińska
Geodeta Powiatowy tel. (068) 384-56-05
e-mail: geod.pow@powiatwolsztyn.pl  

 

Damian Wita
Wydział Gospodarki Nieruchomościami tel. (068) 384-35-31
e-mail: d.wita@powiatwolsztyn.pl  

 

Jerzy Drzymała
Powiatowy Rzecznik Konsumentów tel. (068) 384-56-20
e-mail: j.drzymala@powiatwolsztyn.pl