logo bip

NABÓR NA STANOWISKO ROBOTNIKA DO PRAC LEKKICH

w Szkole Podstawowej w Radzewie

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Radzewie

ogłasza konkurs na stanowisko robotnika do prac lekkich

  1. 1.      Warunki zatrudnienia:

a)      forma zatrudnienia  umowa o pracę;

b)      wymiar zatrudnienia minimum 1/1 etatu.

  1. 2.      Wymagania związane ze stanowiskiem:

a)      niezbędne:

-         obywatelstwo polskie;

-         pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;

-         minimum wykształcenie zawodowe;

-         stan zdrowia pozwalający na wykonywanie pracy na stanowisku robotnika do prac lekkich.

b)      dodatkowe:

-         umiejętność obsługi podstawowego sprzętu służącego do wykonywania bieżących napraw i konserwacji sprzętu szkolnego;

-         umiejętność doboru odpowiednich środków do utrzymania czystości wskazanego odcinka pracy;

-         pożądane cechy kandydata: sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, właściwa postawa etyczna;

c)      staż pracy na podobnym stanowisku mile widziany.

  1. 3.      Zakres zadań:

-         Wykonywanie drobnych, bieżących napraw i konserwacja sprzętu szkolnego, dbałość o należyty stan sprzętu szkolnego, mebli oraz usuwanie na bieżąco usterek;

-         Bieżący nadzór nad pracą kotłów gazowych;

-         Kontrola stanu technicznego boiska szkolnego i jego urządzeń;

-         Bieżąca kontrola szczelności instalacji wodnej, kanalizacyjnej i grzewczej;

-         utrzymanie w stanie używalności powierzonego sprzętu i ubrań ochronnych;

-         dbanie o czystości pomieszczeń kotłowni;

-         wykonywanie innych zleconych prac na terenie szkoły.

  1. 4.      Wymagane dokumenty:

1)        list motywacyjny oraz CV obejmujące informacje, o których mowa w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz.U. z 2018 r., poz. 917 ze zm.), tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia;

2)        kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie, kwalifikacje i umiejętności zawodowe;

3)        oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na stanowisku robotnika do prac lekkich;

4)        oświadczenie o pełnej zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych i o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie;

5)        oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych
w liście motywacyjnym lub innych załączonych dokumentach - jeśli w zakresie tych danych zawarte są dane wykraczające poza zakres określony w treści art. 221 § 1  ustawy z dnia 26.06.1974 r. Kodeks pracy (t.j.: Dz.U. z 2018 r., poz. 917 z późn.zm.);

6)        w przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach prowadzonych przez Szkołę Podstawową w Radzewie proszę o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Szkołę Podstawową w Radzewie przez okres najbliższych 12 miesięcy.

Oferty należy składać w Sekretariacie Szkoły Podstawowej w Radzewie, ul. Dworzyskowa 3 z dopiskiem "Oferta pracy ROBOTNIK".