logo
logo bip

Radni - Przynależność do komisji, Dyżury, Kontakt

Skład Rady Miejskiej VI Kadencji: 
Marciniak Maciej
Genstwa Roman
Grześkowiak Tomasz  
Bartkowiak Julia  
Broniewski Marek  
Cupryjak Iwona  
Kaczmarek Irena  
Lewandowski Adam  
Pacholski Przemysław  
Plewka Piotr 
Półchłopek Dorota  
Rozmiarek Jerzy 
Surdyk Andrzej   
Walkowiak Małgorzata  
Wesołek Bogdan


Marciniak Maciej
PRZEWODNICZĄCY

 

Przynależność do komisji:

Komisja Polityki Przestrzennej

Komisja Budżetu i Finansów 

Dyżur: 
każdy poniedziałek 12.00-14.00 w Biurze Rady Miejskiej, w ratuszu bnińskim 
Kontakt: m.marciniak@kornik.pl  

Genstwa Roman
I WICEPRZEWODNICZĄCY
 


Przynależność do komisji:

 

Komisja Budżetu i Finansów

 

Komisja Infrastruktury i Rozwoju

 

Komisja Rolnictwa i Ochrony Środowiska 

 Dyżur: 
ost.poniedziałek miesiąca 14.00-16.00 w Biurze Rady Miejskiej, w ratuszu bnińskim 

Kontakt: r.genstwa@kornik.pl


Grześkowiak Tomasz 
II WICEPRZEWODNICZĄCY


 Przynależność do komisji: 


Wiceprzewodniczący Komisji Polityki Przestrzennej

Komisja Budżetu i Finansów  

Komisja Infrastruktury i Rozwoju 

Komisja Rolnictwa i Ochrony Środowiska

Dyżur:1 czwartek miesiąca 19.30 świetlica w Borówcu 

Kontakt: t.grzeskowiak@kornik.pl


Julia Bartkowiak

 

 Przynależność do komisji: 


Przewodnicząca Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska

Komisja Budżetu i Finansów 

Komisja Polityki Przestrzennej

Komisja Edukacji, Kultury i Polityki Społecznej  

Komisja Inwentaryzacyjna 

  Dyżur: 
ost. czwartek miesiąca 10.00-11.00 w Biurze Rady Miejskiej, w ratuszu bnińskim 
 Kontakt: j.bartkowiak@kornik.pl


Broniewski Marek 

 

Przynależność do komisji: 


Przewodniczący Komisji Infrastruktury i Rozwoju

Komisja Budżetu i Finansów 

Komisja Edukacji, Kultury i Polityki Społecznej

 Dyżur: 
3 piatek miesiąca 12.00-13.00 w Biurze Rady Miejskiej, w ratuszu bnińskim 
 Kontak: m.broniewski@kornik.pl 


Cupryjak Iwona  


Przynależność do komisji: 


Komisja Polityki Przestrzennej

Komisja Infrastruktury i Rozwoju

Komisja Rolnictwa i Ochrony Środowiska 

Komisja Rewizyjna

Dyżur: ost. piątek miesiąca 18.00-19.00  świetlica w Runowie 
Kontakt: i.cupryjak@kornik.pl

Kaczmarek Irena

 

Przynależność do komisji: 


Przewodnicząca Komisji Edukacji, Kultury i Polityki Społecznej

 

Komisja Budżetu i Finansów 

 

Komisja Rewizyjna

Dyżur: 
3 wtorek miesiąca 11.00-12.00 w Biurze Rady Miejskiej, w ratuszu bnińskim
Kontakt: i.kaczmarek@kornik.pl

Lewandowski  Adam

 

Przynależność do komisji: 


Wiceprzewodniczący Komisji Budżetu i Finansów

Wiceprzewodniczący Komisji Edukacji, Kultury i Polityki Społecznej

Dyżur: 
ost. środa miesiąca 10.00-11.00 w Biurze Rady Miejskiej, w ratuszu bnińskim oraz ost. poniedzialek miesiąca 14.30-15.15 Gimnazjum w Kórniku -sala14 

Kontakt: a.lewandowski@kornik.pl

 


Pacholski Przemysław 



 Przynależność do komisji: 


Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów

Wiceprzewodniczący Komisji Infrastruktury i Rozwoju

Komisja Edukacji, Kultury i Polityki Społecznej

Dyżur: 
ost. piątek miesiąca 9.00-10.00 w Biurze Rady Miejskiej, w ratuszu bnińskim 
Kontakt: p.pacholski@kornik.pl

Plewka Piotr


Przynależność do komisji:


Komisja Budżetu i Finansów 

Komisja Polityki Przestrzennej

Dyżur: 
1 poniedziałek miesiąca 18.00-19.00-świetlica OSP w Szczytnikach
Kontakt: p.plewka@kornik.pl

Półchłopek Dorota 

Przynależność do komisji:


Wiceprzewodnicząca Komisji Rewizyjna

Komisja Infrastruktury i Rozwoju

Komisja Rolnictwa i Ochrony Środowiska

Dyżur: 
1 poniedziałek miesiąca 15.00-16.00 w Biurze Rady Miejskiej, w ratuszu bnińskim  
Kontakt: d.polchlopek@kornik.pl

 Rozmiarek Jerzy 


Przynależność do komisji:


Wiceprzewodniczący Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska

Komisja Budżetu i Finansów

Komisja Rewizyjna

Komisja Inwentaryzacyjna

Komisja Polityki Przestrzennej 

Dyżur: 1 poniedziałek miesiąca 9.00-10.00 w Biurze Rady Miejskiej, w ratuszu bnińskim 
Kontakt: j.rozmiarek@kornik.pl

Surdyk Andrzej


Przynależność do komisji:


Przewodniczący Komisji Inwentaryzacyjnej 

Komisja Budżetu i Finansów

Komisja Rolnictwa i Ochrony Środowiska

Komisja Rewizyjna

Dyżur: 1 wtorek miesiąca 15.30-17.00 Gimnazjum w Robakowie
Kontakt: a.surdyk@kornik.pl

Walkowiak Małgorzata


Przynależność do komisji:


Przewodnicząca Komisji Planowania Przestrzennego

Komisja Infrastruktury i Rozwoju

Komisja Edukacji, Kultury i Polityki Społecznej 

Komisja Budżetu i Finansów 

Dyżur:  ost. poniedziałek miesiąca 18.00-19.00 świetlica w Kamionkach
Kontakt: m.walkowiak@kornik.pl

Wesołek Bogdan 


 Przynależność do komisji:


Przewodniczący Komisji Rewizyjnej

Komisja Budżetu i Finansów 

Komisja Edukacji, Kultury i Polityki Społecznej

Dyżur:
 1 czwartek miesiąca 14.00-15.30 w Biurze Rady Miejskiej, w ratuszu bnińskim
Kontakt: b.wesolek@kornik.pl