Komisje Rady

Składy Komisji Rady Miejskiej w Jarocinie

 

Komisje Rady Miejskiej w Jarocinie kadencja 2018 – 2023

od 20.12.2018 r.

 

Komisja Rozwoju:

  1. Lamprecht Ireneusz – Przewodniczący Komisji
  2. Wojciechowski Zdzisław – Z-ca Przewodniczącego Komisji
  3. Adamkiewicz Paweł
  4. Banaszyński Rajmund
  5. Klauza Tomasz
  6. Kuberka Tadeusz
  7. Piętka Arkadiusz
  8. Półrolniczak Marcin
  9. Surdukowski Zbigniew
  10. Tobolski Marek

 

Komisja Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych:

  1. Tobolski Marek – Przewodniczący Komisji
  2. Śledzianowski Maciej – Z-ca Przewodniczącego Komisji
  3. Adamkiewicz Paweł
  4. Czechak Dorota
  5. Dębska Lechosława
  6. Iwicka Anna
  7. Maćkowiak Danuta
  8. Regulska Anna
  9. Skrzypczak Andrzej
  10. Surdukowski Zbigniew
  11. Wielińska –Kuś Karolina

 

Komisja Budżetu i Finansów

  1. Śledzianowski Maciej – Przewodniczący Komisji
  2. Skrzypczak Andrzej – Z-ca Przewodniczącego Komisji
  3. Banaszyński Rajmund
  4. Dębska Lechosława
  5. Maćkowiak Danuta
  6. Piętka Arkadiusz
  1. Półrolniczak Marcin
  2. Walczak Jerzy

 

Komisja Rewizyjna

  1. Kaźmierczak Mariusz – Przewodniczący Komisji
  2. Masłowski Przemysław – Z-ca Przewodniczącego Komisji
  3. Kuberka Tadeusz
  4. Klauza Tomasz
  5. Walczak Jerzy

Komisję Skarg, Wniosków i Petycji

  1. Masłowski Przemysław – Przewodniczący Komisji
  2. Czechak Dorota
  3. Iwicka Anna
  4. Kaźmierczak Mariusz
  5. Lamprecht Ireneusz
  6. Regulska Anna
  7. Wielińska-Kuś Karolina
  8. Wojciechowski Zdzisław

 

 

 

Komisje Rady Miejskiej w Jarocinie kadencja 2018 – 2023

 

Komisja Rozwoju:

  1. Lamprecht Ireneusz – Przewodniczący Komisji
  2. Wojciechowski Zdzisław – Z-ca Przewodniczącego Komisji
  3. Banaszyński Rajmund
  4. Kuberka Tadeusz
  5. Piętka Arkadiusz
  6. Półrolniczak Marcin
  7. Surdukowski Zbigniew
  8. Szymkowiak Katarzyna
  9. Tobolski Marek

 

 

 

Komisja Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych:

  1. Tobolski Marek – Przewodniczący Komisji
  2. Śledzianowski Maciej – Z-ca Przewodniczącego Komisji
  3. Adamkiewicz Paweł
  4. Czechak Dorota
  5. Dębska Lechosława
  6. Iwicka Anna
  7. Maćkowiak Danuta
  8. Regulska Anna
  9. Skrzypczak Andrzej
  10. Surdukowski Zbigniew

 

 

 

Komisja Budżetu i Finansów:

  1. Śledzianowski Maciej – Przewodniczący Komisji
  2. Skrzypczak Andrzej – Z-ca Przewodniczącego Komisji
  3. Adamkiewicz Paweł
  4. Banaszyński Rajmund
  5. Dębska Lechosława
  6. Maćkowiak Danuta
  7. Piętka Arkadiusz
  8. Półrolniczak Marcin
  9. Walczak Jerzy

 

 

 

Komisja Rewizyjna:

  1. Kaźmierczak Mariusz – Przewodniczący Komisji
  2. Masłowski Przemysław – Z-ca Przewodniczącego Komisji
  3. Kuberka Tadeusz
  4. Szymkowiak Katarzyna
  5. Walczak Jerzy

 

Komisję Skarg, Wniosków i Petycj:

  1. Masłowski Przemysław – Przewodniczący Komisji
  2. Czechak Dorota
  3. Iwicka Anna
  4. Kaźmierczak Mariusz
  5. Lamprecht Ireneusz
  6. Regulska Anna
  7. Wojciechowski Zdzisław

 

 

 

 

Komisje Rady Miejskiej VII kadencja

Komisja Rewizyjna

1.      Jan Krakowiak - przewodniczący

2.      Mariusz Kaźmierczak - zastępca przewodniczącego

3.      Kuberka Tadeusz

4.      Masłowski Przemysław

5.      Piasecka Anna

6.      Szymkowiak Katarzyna

 

Komisja Rozwoju:

1.     Lamprecht Ireneusz - przewodniczący

2.     Wojciechowski Zdzisław - zastępca przewodniczącego

3.     Banaszyński Rajmund

4.     Gruchalski Romuald

5.     Kołodziej Ryszard

6.     Krakowiak Jan

7.     Półrolniczak Marcin

8.     Tobolski Marek


Komisja Oświaty, Kultury i Sportu:

1.     Tobolski Marek – przewodniczący

2.     Śledzianowski Maciej - zastępca przewodniczącego

3.     Baumann Józef

4.     Czechak Lidia

5.     Kaźmierczak Mariusz

6.     Maćkowiak Danuta

7.     Skrzypczak Andrzej

8.     Szymkowiak Katarzyna


Komisja Spraw Społecznych

1.     Gruchalski Romuald - przewodniczący

2.     Masłowski Przemysław - zastępca przewodniczącego

3.     Adamkiewicz Paweł

4.     Dębska Lechosława

5.     Pilarczyk Zdzisława

6.     Śledzianowski Maciej

 

Komisja Budżetu i Finansów

1.Pilarczyk Zdzisława - przewodniczący

2.Skrzypczak Andrzej - zastępca przewodniczącego

3.     Adamkiewicz Paweł

4.     Banaszyński Rajmund

5.     Baumann Józef

6.     Czechak Lidia

7.     Dębska Lechosława

8.     Kołodziej Ryszard

9.     Lamprecht Ireneusz

10.     Maćkowiak Danuta

11.     Piasecka Anna

12.Półrolniczak Marcin

13.Wojciechowski Zdzisław